Sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC vám vypnou okolní svět

Pořádná bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době základ, bez kterého se člověk v ruchu velkoměsta neobejde. Popřípadě ani tehdy, když nechce být rušený doma při poslechu hudby nebo videohovorech. A jaká sluchátka mohou být lepší než ta, která jsou vybavena aktivním potlačením šumu?

Systém aktivního potlačení šumu (ANC) funguje tak, že vnějšími mikrofony snímá ruchy z okolí a vytváří k nim zvuky opačné frekvence, čímž je tedy aktivně potlačuje, jak už název napovídá. Právě takovým systémem jsou vybavena i sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC, která díky tomu stačí mít „osolená“ jen do té míry, že vám neničí sluch – a i přesto si s nimi užijete slušný hudební zážitek.

To je zapříčiněno také prvotřídní úrovní zvuku a podporou moderních kodeků AAC a SBC, ale také posílenými, čistými basy. Kromě toho, že sluchátka vyluzují audio na slušné úrovni, jsou také pohodlná a zároveň odolná. Hlavový most má základ v kovové konstrukci a klouby sluchátek jsou také z kovu, takže případné zlomení nehrozí až do takové míry jako u jiných sluchátek podobného typu. Díky kvalitnímu polstrování a detailům z broušeného hliníku si sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC udržují vzhled mnohem dražších modelů.

Pro přenos zvuku je využita technologie Bluetooth 5.0, díky které sluchátka ke zdroji hudby připojíte až na vzdálenost 15 metrů. Nabíjení pak probíhá prostřednictvím standardního kabelu USB typu C. Se zapnutým systémem ANC vydrží hrát zařízení na jedno nabití 26 hodin. Pokud aktivní potlačení šumu aktivovat nepotřebujete, zvýší se výdrž rázem na 50 hodin.

Součástí balení je i pevné pouzdro na přenášení, prémiový audio kabel nebo adaptér do letadla, díky kterému budete mít rázem o hodně lepší zvuk než všichni okolo se „špunty“ zapůjčenými od letecké společnosti.

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit vhodná sluchátka, podívejte se na e-shop Electro World, abyste zjistili více. Na e-shopu najdete nejen sluchátka, ale další sortiment související s poslechem hudby, např. bezdrátový reproduktor Sonos Roam nebo subwoofer Yamaha NS-SW050. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 19 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2-3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, tak o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 39 prodejnách po celé ČR.