Poletíte k moři? Víte, kde na letišti zaparkovat?

Taky se těšíte na léto? Dovolenková sezóna je doslova za dveřmi a letos se dá po dvou epidemiologických letech očekávat velký návrat Evropanů na pláže do středomoří. Poptávka po zájezdech v cestovkách nasvědčuje tomu, že půjde o velký BOOM, a proto je vhodné se na něj připravit.

Nacpáno totiž bude nejen na plážích, ale i na silnicích. Do Chorvatska, Itálie, Španělska či Řecka je třeba se nějak dostat. Téměř polovina všech dovolenkářů vsadí na dopravu automobily. Ti „chytřejší“ ale pofrčí letecky. Je to totiž rychlejší a pohodlnější. Ve výsledku nebudete ztrátoví ani finančně.

S dobrou přípravou lze totiž výrazně ušetřit i na parkování. A to nejen u samotných pláží, ale třeba i na letišti. Náklady na parkovné jsou totiž v rozpočtu poměrně zásadní položkou, která se ale při samotném bookingu bagatelizuje. Abyste si mohli dovolit leteckou dovolenou se vší parádou a přitom neutratili majlant za odstavení auta na letišti, využijte služby Smile parking. Parkování na letišti Praha se stane příjemným zážitkem za minimální náklady.

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který využívá jako odstavní plochy sekundárné parkoviště. To pro klienta znamená možnost pohodlně dojet přímo až k terminálu, kde jeho auto převezme zkušený kurýr, který se pak postará o jeho zaparkování. Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti. A během doby vaší nepřítomnosti o něj může být postaráno i v oblasti mytí a čištění interiéru.

Cena za parkování s přidanou hodnotou startuje od 500 korun za den. Při průměrné dovolené na jeden týden zaplatíte za Smile parkoviště symbolických 890 korun. Chcete-li této unikátní služby využít, zadejte do navigace adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“ a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

TipPůjčovna dodávek Praha

Rezervovat místo si můžete i online. Booking proveďte prosím prostřednictvím online rezervačního formuláře na webu smileparking.cz. Ten vám automaticky zjistí počet dostupných míst a vypočítá cenu na konkrétní termín. Ihned po vyplnění rezervace obdržíte e-mailem potvrzení o rezervaci společně s podrobnými instrukcemi. Platit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.