Krel Central předběhne Teslu, Musk může závidět.

Česká společnost Krel Central, kometa na energetickém poli ,si zvolila za cíl předběhnout světového giganta Teslu a dle posledních předpokladů se jí to podaří.

Česká společnost vedena experty v energetickém průmyslu stvořila projekt, který dává možnost pořídit solární panely pro co nejširší okruh lidí a obyvatel nejen v České republice, ale i v ostatních zemích Visegradské čtyřky, na něž je společnost zaměřena.

Prodejní model společnosti bude podobný, jako aplikovala Tesla ve státech severní ameriky, jen bude vylepšen tím, že si zákazník bude moci solární panely od společnosti Krel Central pronajmout, tudíž odpadne investice do pořízení a instalace vlastní solární elektrárny. Zákazník nebude muset podepisovat žádnou dlouhodobou smlouvu, i když se zpočátku hovořilo o smlouvách v délce trvání životnosti samotných panelů. Toto nakonec společnost zavrhla a svým zákazníkům, dle tiskového sdělení, dává možnost výběru. Pokud si tedy zákazník bude přát odinstalovat zařízení ze svého domu, nebo firmy, bude jen na něm, jaký postup zvolí na začátku. Buď zaplatí paušální částku za demontování solárního systému v řádech desítek tisíc Kč a nebo odstoupí od smlouvy, vše tedy záleží na tom, jakým směrem se bude přání zákazníka ubírat. Společnost nevylučuje přechody mezi těmito variantami.

Zájemci o tento produkt budou mít k dispozici několik balíčků tak, aby pokryly jejich požadavky. Cena tedy bude stanovena individuálně.

Krel Central tak předběhne Teslu a bude mít svou „ tiskárnu na peníze“ , jak nazval tyto produkty sám Elon Musk, ještě dříve než samotný Americký gigant.

Tato zpráva která v posledních týdnech zatřásla konkurencí samozřejmě zaujala i samotné investory, kteří začali pátrat po možnostech spolufinancování. Společnost tak díky vysoké poptávce vydává svůj vlastní dluhopis s mimořádnou úrokovou sazbou 7,9%.